^ Back to Top

sklep motoryzacyjny

części do samochodów

Jesteśmy firmą motoryzacyjną mieszczącą się w Wodzisławiu Śląskim. 

Działamy na rynku części zamiennych od 2004 roku. Prowadzimy sprzedaż internetową oraz stacjonarną fabrycznie nowych części i podzespołów renomowanych firm do samochodów osobowych i dostawczych. Posiadamy bogate doświadczenie w dziedzinie motoryzacji trafnie doradzając naszym klientom najlepsze rozwiązania. W przypadku wątpliwości lub problemów z doborem wystarczy się z nami skontaktować, zapraszamy do zakładki KONTAKT

Od początku swojej działalności zajmujemy się sprzedażą markowych, wysokiej klasy podzespołów i części zamiennych. Oferujemy części do wszystkich samochodów europejskich. Grupę dostawców podzespołów stanowią przedsiębiorcy produkujący dla producentów samochodów (tzw. części OEM) oraz części zamienne (AFTERMARKET PARTS) m.in. Bosch, Sachs, Lemforder, ATE, Elring, Gates, Mahle, Textar, LUK INA, FAG, Behr, Contitech, NGK, Ruville, Kayaba, Koyo, Mann, Valeo,  Brembo, TRW, Lucas, Champion, Moog, Delphi, Castrol, Mobil, Hengst, Filtron,  Knecht,  SWAG. W naszej ofercie znajdują się także kosmetyki samochodowe i płyny eksploatacyjne.

Dzięki temu, że współpracujemy z największymi dystrybutorami jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom najlepszą jakość i atrakcyjne ceny.

 Współpracujemy także z warsztatami samochodowymi, a nasi stali klienci zawsze mogą liczyć na atrakcyjne rabaty.

Aby zapoznać się z naszą szczegółową ofertą prosimy przejść do zakładki OFERTA.